Zeštíhlení

Využíváme špičkovou světovou technologii francouzské společnosti LPG Systems, celosvětově osvědčeným přístrojem Cellu M6 Integral.

Exkluzivní, vědecky prokázaná anti-aging prevence těla a zároveň velmi účinné ošetření pro zeštíhlení a detoxikaci těla.

LPG mechanická stimulace spouští biologickou reakci hluboko v podkoží, čímž působí intenzivně na odbourávání tuků.

Technika tkáňové stimulace se provádí pomocí kombinace vakua a masážních válečků patentovanou technologií LPG Roll, speciálního ošetření s hlavicí vybavenou motorizovanými válečky. Tyto jemně uchopí pokožku a současně intenzivně masírují buňky (adipocyty a fibroblasty) hluboko v podkoží. Aktivuje se proces intenzivního uvolňovaní tuku.

Přijmout LPG jako svůj kosmetický návyk Vám zajistí den po dni zlepšující se výsledky, protože tímto přístupem investujete do krásy dlouhodobě a zároveň respektujete své tělo.

 

Vyhlazení celulitidy

Využíváme špičkových světových technologií francouzské společnosti LPG Systems, celosvětově osvědčená přístrojem Cellu M6 Integral.

Co je celulitida a proč vzniká?

V první řadě je to bohužel znak ženskosti. S celulitidou je spojen zejména ženský hormon estrogen, a proto v případě hormonální nerovnováhy dochází k zavodňování, a tím k zadržování toxinů v těle. Za tímto neestetickým jevem se schovává i pružné pojivovou tkáň (dodává tělu pevnost, tvar a oporu) a tukové buňky (vytvářejí tuková tkáň a to díky vytváření a hromadění tuku). Při hromadění tukové tkáně a stárnutí nebo ochabnutí podkoží vzniká celulitida.

Nesprávná látková výměna neboli slabé prokrvení kritických partií (boky, stehna, břicho, hýždě, a zadní strana paží) způsobuje hromadění tukové tkáně do hrudek, které vytvářejí nerovný povrch pokožky a zpomalené vylučování odpadních látek z organismu.

Nejčastější příčiny celulitidy

  • zhoršený metabolismus
  • genetika
  • hormonální nerovnováha
  • nezdravý životní styl
  • nedostatek pohybu

LPG mechanická stimulace ROLL UP umí zjemnit tukové tkanými, obnovit telná mikrocirkulace i vyhladit dolíčky na pokožce.

Terapeutická hlavice profesionálního přístroje Cellu M6® díky různí směrům rotace dokáže zjemnit tukovou tkáň, eliminovat nadměrné zadržování vody a znovu obnovit mikrocirkulace celého těla. Výsledkem je viditelné vylepšení vzhledu “oranžové” kůže.

Přijmout LPG jako svůj kosmetický návyk Vám zajistí den po dni zlepšující se výsledky, protože tímto přístupem investujete do krásy Dlouhodobě a zároveň respektuje své tělo.

 

Zpevnění pokožky

Využíváme špičkových světových technologií francouzské společnosti LPG Systems, celosvětově osvědčená přístrojem Cellu M6 Integral.

Kolagen – elixír mládí

Kolagen vypíná pokožku, zajišťuje její správnou vlhkost a pružnost, zmírňuje celulitidu, prostě vizuálně omlazuje. V podstatě nám pomáhá zastavit stárnutí a závisí na něm, jak krásně budeme vypadat.

Elastin

Elastin je jeden z hlavních komponentů elastických vláken. Látka, která je nejen v pokožce, ale takové v tělesných orgánech zodpovědná za elasticitu, tedy pružnost. Spolu s kolagenem podporují regeneraci a obnovení pleti. S věkem se však elastin z kůže vytrácejí, zásadně proto pomáhá prevence a pravidelná péče.

LPG mechanická stimulace ROLL OUT působí na buňky fibroblastů a aktivuje novou produkci těchto nezbytných podpůrných vláken (kolagen a elastin).

Přijmout LPG jako svůj kosmetický návyk Vám zajistí den po dni zlepšující se výsledky, protože tímto přístupem investujete do krásy Dlouhodobě a zároveň respektuje své tělo.

Ceník

Tělové ošetření 1 250 Kč
Tělové ošetření – 8 návštěv + 1 ošetření obličeje zdarma
včetně séra zdarma
10 000 Kč
Tělové ošetření – 15 návštěv + 2 ošetření obličeje včetně séra zdarma 17 500 Kč
1. konzultace zdarma (overal bude zapůjčen)
Overal nezbytný pro terapii 850 Kč
Zapůjčení overalu 100 Kč