Náš tým

Ivana Hájková

Ivana Hájková

majitelka, LPG terapeutka

Drazí přátelé, dovolte, abych Vás seznámila s teamem Papilio, který je připraven splnit každé Vaše přání. Těšíme se na Vás.

Michaela Čigášová

Michaela Čigášová

zástupce majitelky, LPG terapeutka, masérka

Míša dopřeje Vašemu tělu regeneraci a relaxaci. Díky svému umu a přístroji LPG Cellu M6 Integral je schopná eliminovat tzv. “tvrdohlavý” tuk odolný vůči fyzickému cvičení a dietám. LPG umí neinvazivní cestou tuk odbourávat, zpevnit a vytvarovat pokožku, vyhladit celulitidu. LPG Endermolift přináší svým působením hluboko ve střední vrstvě pokožky viditelné výsledky na povrchu kůže.

Anastasia Novitcaia

recepční

Anys se dlouhodobě pohybuje v oblasti administrativy, v oboru Beauty působí již čtvrtým rokem. Ráda všem klientům poskytne odborné poradenství v prodlužování vlasů, informace o doplňkovém prodeji produktů a samozřejmě informace o volných termínech. Anys udělá maximum, aby Vám termín vyhovoval. Spravuje také Facebook a v neposlední řadě celý objednávkový a účetní systém.

Iveta Fialová

kadeřnice

Iveta je vlasovou stylistkou od roku 2000 a již od počátku své praxe pracuje se značkou L´Oréal. Specializuje se na střihy a probarvení vlasů přímo na míru klienta. Za velmi důležité období považuje praxi ve studiu Bomton, kde se několikrát dostala až do finále soutěže Bomton Cup (dnešní Achi), soutěž je zaměřena na nejlepší proměnu image. Cenné zkušenosti získala i v prestižních salonech Libora Šuly a Honzy Kořínka.

Jitka Vodičková

kadeřnice

Jitka sbírá zkušenosti v oboru již 20 let, mnoho z nich nabyla v salonech Honzy Kořínka a Libora Šuly. Je kreativní kadeřnicí a má ráda společenské účesy, kde může popustit uzdu své fantazii. Pro Jitku je důležitá konzultace s klientkou, jen tak totiž může využít svých schopností a vytvořit ideálně propracovaný střih a barvu či prosvětlení na míru. Při své práci se od počátku spoléhá na vynikající značku L´Oreal Professionell.

Simona Humpálová

kadeřnice

Renata Humlová

kadeřnice

Karolina Fahounová

kadeřnice
Martina Šuhajová

Martina Šuhajová

trenérka EMS

Martina se specializuje na tréninkovou metodu EMS (elektrická svalová stimulace). Procvičíte 95% svalstva za 20 minut. Cvičení Vás bude nejen bavit, ale velmi významně Vám pomůže při tvarování postavy v podobě úbytku centimetrů, podkožního tuku, nabírání svalové hmoty, odstranění dysbalancí, zlepšení kondice a celkového zdraví. Na trénink s sebou nepotřebujete nic nosit. Vše dostanete.  Více zde

Soňa Hrachová

kosmetička

Soňa je zkušená kosmetička a nabízí Vám kvalitní kosmetické ošetření s vynikající německou kosmetikou PHYRIS. Dopřeje Vaší pleti to, co si žádá a zároveň Vás uvede do stavu relaxace. Po konzultaci a diagnostice pleti navrhne to nejlepší řešení daného problému. Jejím cílem je maximální spokojenost klientů. Součástí salonu je i přístrojové vybavení. Objednávky přijímá na tel.: 725 860 678.

Lidia Fabian

manikérka, pedikérka

Lidia je zkušená profesionálka, v oboru pracuje již 15 let. Provádí nehtovou modeláž UV gely, manikúru a pedikúru – pracuje s permanentním barevným gelem, shellakem, provádí zdobení (nehtový dekor) a lepení nehtů. Sleduje nejnovější trendy a vyhoví všem požadavkům zákazníků. Poskytuje profesionální konzultaci v péči o nehty. Přísně dodržuje všechny hygienické normy. Individuálním přístupem k zákazníkům zajišťuje tu nejkvalitnější péči.

Lyn Ellis

prodlužování řas

Lyn se specializuje na prodlužování řas metodou „řasa na řasu“, tvarováním obočí a brazilskou epilaci. Její smysl pro detail a preciznost umožňuje získat i těm nejnáročnějším zákazníkům přirozený vzhled tak, jak si přejí. Lyn používá pouze výrobky nejvyšší kvality, a to značky Blink Lash. S cílem poskytnout svým klientům to nejlepší, a zároveň být trendy, sleduje a zkouší Lyn nové výrobky, postupy a metody, které přicházejí na trh.