Proměna – Jaroslava

30. 9. 2014

1. místo soutěže Jarmark OnaDnes

Dne 20. září 2014 jsme se zúčastnili akce Jarmark OnaDnes, kde se námi oslovené ženy měly možnost zapojit do velké soutěže se salonem Papilio. První cenou byla komplexní proměna image v hodnotě 5000 Kč.

Většina oslovených žen reagovala následovně: “Ráda se zúčastním, ale nikdy se mi nepodařilo vyhrát.” Protože se ale říká: “Nikdy neříkej nikdy,” štěstí se usmálo na paní Jaroslavu Skalickou, která také patřila k těm nevěřícím :)

Jaroslava - proměna

Je krásné slunečné podzimní ráno a k nám do salonu přichází paní Jaroslava. Hned na úvod nás upozorní, že je nesmírně ráda, že vyhrála právě ona. Po příjemném seznámení s celým týmem salonu Papilio si na starost bere paní Jaroslavu jako první kosmetička Lucka.

Lucka po diagnóze pleti zvolila ošetření MC110, které pomohlo rozjasnit a zpevnit pleť paní Jaroslavě a poté aplikovala hydratační a okysličující masku s aktivními séry.

Hned po kosmetice začala paní Jaroslava konzultaci s naší kadeřnicí Ivou. Domluvily se na základní barvě pro krytí šedin a lehké ztmavování odrostů. Dále pokračovaly technikou Back to Back, což znamená melírování v předních partiích tak, aby se zvýraznily vlasy v přední části u obličeje. Na zvýraznění zvolila kadeřnice Iva červenou barvu. Střih se na přání klientky neměnil. Krásná barva s leskem, decentní podkova a zvýraznění v přední partii dodal paní Jaroslavě mladistvý vzhled.

Vizážista Pavel zvolil make up pro zralejší pleť a vybral adekvátní texturu pro pokožku, kterou chceme nejen barevně sjednotit, ale také vyživovat a chránit. Kladl také důraz na oči, stačí jen odvaha a matnější stín.

Našim největším poděkováním byla maximální spokojenost bývalé paní mistrové na soukromé škole kadeřnické v Praze, což jsme se dozvěděli až po proměně. Po celou dobu jsme tedy byli pod bedlivou profesionální kontrolou. Přejeme paní Jaroslavě hodně zdaru!

Jaroslava - proměna

Jaroslava Skalická