Proměna – Lucia

15. 9. 2014

Slunečné pondělí bylo pro mnohé obyčejným dnem, pro Luciu Cisno bylo ale dnem proměny vizáže, ke které se intenzivně pracující Lucia rozhodla. Team salonu Papilio navrhl styling, který si Lucia bude schopna snadno udržovat sama doma, což je pro pracující ženu velmi důležité.

Lucia - proměna

Svou přeměnu zahájila Lucia u kosmetičky Lucky, která doporučila a provedla ošetření pleti Biomagic Biologique Recherche. Jedná se o detoxikační ošetření, které obnoví správnou funkci pleti.

Dalším krokem přeměny byla podrobná konzultace s kadeřníkem Mirkem, kterému Lucia sdělila svoji představu. Vzhledem k tomu, že má Lucia dlouhé přírodně kudrnaté vlasy, které jsou poničeny a vysušeny dlouhodobým melírováním, zvolil kadeřník permanentní barvu, a to světlou blond se zlatoměděnými odlesky. Po kratší diskuzi obou zúčastněných zvítězila myšlenka krátkého šik střihu, kterému dominuje dlouhá patka. Konečný styling Mirek zvolil tak, aby s udržováním účesu měla Lucia co nejméně práce.

Vizážista Pavel podtrhl přirozenou krásu. Lucia je sportovní typ, a aby se cítila přirozeně, zvolil Pavel jednoduchý make-up. Sjednocená pleť je základ, jemné zvýraznění očí, příjemná tvářenka a šťavnatý lesk podpoří mladistvý vzhled, o který nám šlo především.

Poděkováním nám byl spokojený a usměvavý pohled Lucie.

Lucia - proměna

S přáním krásných dní se na Vás těší Team Salonu Papilio