Proměna – Marcela

22. 9. 2014

Marcela - proměna

S paní Marcelou jsme se setkali již na Jarmarku Ona Dnes.

Měla možnost vyzkoušet si ruce našich šikovných kadeřníků a usoudili jsme, že s jejich prací byla spokojená. Paní Marcela se rozhodla změnit zcela svůj dosavadní život, a to jak po osobní, tak i po pracovní stránce. A kde jinde začít, než sama u sebe. Oslovila nás s prosbou změny image, čehož si nesmírně vážíme.

Jako první si ji vzala na starosti naše šikovná kosmetička Lucka. Po krátké konzultaci se ukázalo, že pleť paní Marcely je třeba rozjasnit a zároveň hydratovat. Proto Lucka zvolila kosmetické ošetření pleti Visolastine emborionare (hydratační ošetření pleti) Biologique recherche.

Dalším krokem přeměny byla odborná konzultace u kadeřníka Mirka. Ta zahrnovala kompletní diagnostiku a doporučení vlasové kosmetiky na domácí používání. Paní Marcela má velmi kvalitní a silné dlouhé vlasy. Je bohužel nucena si je každé dva týdny dobarvovat, kvůli nežádoucím šedinám. Barva vlasů byla velmi tmavá a zbytečně paní Marcelu dělala smutnou. To byl důvod, proč se kadeřník Mirek rozhodl zvolit celkové prosvětlení vlasů, kde se zaměřil zejména na obličejovou partii. Prosvětlení bylo především v délce a koncích, nikoliv od hlavy, kde byla aplikována tmavě hnědá barva. Konečný styling byl velmi jednoduchý a elegantní.

Rozhodli jsme se podpořit krásné oči paní Marcely tím, že jsme je zvýraznili očními stíny. Oči se díky tomu staly dominantou celého make-upu, a proto rty byly méně výrazné, abychom zachovali celkový elegantní vzhled paní Marcely.

Jsme rádi, že můžeme být součástí nového životního začátku paní Marcely a celý team Papilio přeje hodně štěstí a úspěchů.

Marcela - proměna