Podzim 2014

Podzimní „ombré“

Důvodů, proč zkusit vlasový trend „ombré hair”, je hned několik. Ubere vám roky, rozzáří pleť a nosit ho můžete i po celý podzim. Protože nejde o radikální zásah do vaší vizáže a výsledek vypadá vždy velmi přirozeně, dovolit si je můžou i ty, které o velkou změnu nestojí. Navíc jako každé zesvětlení vlasů dokážou i ombré hair nádherně projasnit pleť a zároveň své majitelky omladit.

SLEVA 500 Kč

Kerasilk

Máte neposlušné vlasy, které si stále dělají, co chtějí? Protože značka Goldwell chce, aby byly Vaše vlasy vždy jako z hedvábí, přináší Vám systém intenzivní péče Kerasilk!

Produkty Kerasilk jsou na slovo vzatými specialisty na kudrnaté vlasy. Vybrané pěstící složky jsou zde kombinované s hedvábnými proteiny a olejem z jojoby. Díky své hloubkové péči dodávají produkty Kerasilk jemnost a vyhlazující efekt i extrémně nepoddajným a krepatícím se vlasům.

Dovolte intenzivní péči Kerasilk scelit Vaše nepoddajné vlasy – každý Váš vlas pak bude stejně jemný jako pravé hedvábí!

SLEVA 500 Kč

Masáže

Relaxační masáž je ideálním útěkem ze všedního, podzimního dne a zbavuje lidské tělo stresu. Díky masáži se uvolňují nepříjemné blokády energetických drah, dochází k celkovému uvolnění a člověk se cítí po masáži jako znovuzrozený. Různé techniky můžou pomoci od bolesti, napětí, ztuhlých svalů a pomáhají podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxiny z těla. Jako skvělý relax používáme olejové relaxační masáže za pomoci přírodních éterických olejů. Po dnech strávených v kanceláři se dokonale hodí uvolňující masáže zad a šíje nebo celotělová rekondiční masáž, po které se budete cítit jako v ráji.

SLEVA 15 %

Kosmetika

Podzim je doba, kdy byste se měla zaměřit na všechny škody, které napáchaly sluneční paprsky, dlouhé koupání ve slané nebo chlorované vodě a prudké teplotní změny způsobené klimatizací. Je to zároveň přechodné období, kdy můžete svou pleť dokonale připravit na studenou zimu, do níž by měla pokožka vstupovat v nejlepší možné kondici. Kosmetické služby jsou na vysoké profesionální úrovni. Prioritou je maximální spokojenost, pocit dobré pohody a relaxace.

Hydratační a liftingové ošetření „Le Soin Lissant“

Jako všechna ošetření vyvinutá Laboratořemi Biologique Recherche, rovněž toto ošetření obličeje začíná přípravnou fází: očištěním obličeje a krku okysličujícím mlékem Lait Oxygénant VIP O2 a exfoliací/hydratací pomocí Lotion P50. Znovu vybalancovaná pleť je pak připravena na aplikaci Complex Restructurant et Lissant doplněného modelační masáží. Pleť je osvěžena, vyhlazena, a tonizována. Okamžitě rozzáří pleť a poskytuje dlouhotrvající hydrataci.

SLEVA 500 Kč