Pracujeme výhradně s vlasovou kosmetikou společnosti L´Oreal Professionell. L’Oréal – profesionální vlasová kosmetika je originální francouzskou značkou, kterou v roce 1909 založil tehdy 18-ti letý farmaceut a obchodník Eugèn Shueller. Dnes naleznete zastoupení L`Oréal Paris ve více než 120 zemích po celém světě. L´Oréal je jedním z lídrů na světovém trhu s profesionální vlasovou kosmetikou.
Brand L`Oréal Paris razí filozofii KOSMETIKA BEZ KOMPROPISU – Profesionalita je vším ostatním, jen ne rutinou. Ať se již jedná o šampony, kondicionéry, masky a oleje, bezoplachovou péči, barvící systémy, řešení různých problémů vlasů a pokožky hlavy nebo o širokou škálu výrobků pro vlasový styling. Stále intenzivně pracujeme na zdokonalování našich výrobků a na vývoji produktů nových. Cílem je, aby byly vždy produkty snadno použitelné, maximálně šetrné a poskytovaly co nejlepší efekt.

Barvicí technika BALAYAGE je relativně novější záležitostí. Jednoduše řečeno, jedná se přirozenější Ombré. Přechod je ještě jemnější a přirozenější než u Ombré. Hlavní rozdíl je v tom, že Balayage začíná zesvětlenými pramínky od kořínků, které pomalu směrem dolů houstnou až do kompletně zesvětlených konců. Tuto barvicí techniku provádíme s použitím SMARTBOND, neboť vlasy se tolik neničí.

Balayage

Celková procedura trvá cca od 2 – 5 hodin, dle hustoty a náročnosti Balayage.
 

Ceník

Balayage (zesvětlení, barva, tónování, střih, foukaná) 2 850 – 4 500 Kč
Smartbond k ochraně vlasů (krátké a polodlouhé vlasy) 400 – 800 Kč
Smartbond k ochraně vlasů (polodlouhé a dlouhé vlasy) 800 – 1200 Kč