Pracujeme výhradně s vlasovou kosmetikou společnosti L´Oreal Professionell. L’Oréal – profesionální vlasová kosmetika je originální francouzskou značkou, kterou v roce 1909 založil tehdy 18-ti letý farmaceut a obchodník Eugèn Shueller. Dnes naleznete zastoupení L`Oréal Paris ve více než 120 zemích po celém světě. L´Oréal je jedním z lídrů na světovém trhu s profesionální vlasovou kosmetikou.
Brand L`Oréal Paris razí filozofii KOSMETIKA BEZ KOMPROPISU – Profesionalita je vším ostatním, jen ne rutinou. Ať se již jedná o šampony, kondicionéry, masky a oleje, bezoplachovou péči, barvící systémy, řešení různých problémů vlasů a pokožky hlavy nebo o širokou škálu výrobků pro vlasový styling. Stále intenzivně pracujeme na zdokonalování našich výrobků a na vývoji produktů nových. Cílem je, aby byly vždy produkty snadno použitelné, maximálně šetrné a poskytovaly co nejlepší efekt.

MELÍR, neboli zesvětlení pramínků vlasů je jedna ze starších, zároveň ale nejžádanějších barvících technik v kadeřnickém oboru.
Je mnoho variant, jak melír provést – může to být tón v tónu, nebo naopak světlý melír jako platina.
Nejoblíbenější a hodně žádaný je studený odstín melíru. Technika melíru je časově náročná služba, která navíc prověří um a zručnost kadeřníka. Výsledkem čekání je ale skvěle vypadající přirozený efekt Vašich vlasů.
Melír vytváří ve vlasech 3D efekt a navíc také zvýrazní i strukturu střihu.

Pro všechny melírovací techniky používáme výhradně luxusní francouzskou značku L´Oréal Professionnel, která má dlouholetou tradici. Jedná se o špičkovou značku v barvení a péči o vlasy.
 

Uvedené ceny jsou pouze orientační. Přesná cena Vám bude vždy stanovena podle náročnosti a skutečné spotřeby materiálu.

Ceník

Melír + Foukaná (melír, mytí, foukaná) 2 000 – 3 000 Kč
Melír + Střih + Foukaná (melír, mytí, střih, foukaná) 2 450 – 3 250 Kč
Smartbond k ochraně vlasů při melíru 400 Kč