Pracujeme výhradně s vlasovou kosmetikou společnosti L´Oreal Professionell. L’Oréal – profesionální vlasová kosmetika je originální francouzskou značkou, kterou v roce 1909 založil tehdy 18-ti letý farmaceut a obchodník Eugèn Shueller. Dnes naleznete zastoupení L`Oréal Paris ve více než 120 zemích po celém světě. L´Oréal je jedním z lídrů na světovém trhu s profesionální vlasovou kosmetikou.
Brand L`Oréal Paris razí filozofii KOSMETIKA BEZ KOMPROPISU – Profesionalita je vším ostatním, jen ne rutinou. Ať se již jedná o šampony, kondicionéry, masky a oleje, bezoplachovou péči, barvící systémy, řešení různých problémů vlasů a pokožky hlavy nebo o širokou škálu výrobků pro vlasový styling. Stále intenzivně pracujeme na zdokonalování našich výrobků a na vývoji produktů nových. Cílem je, aby byly vždy produkty snadno použitelné, maximálně šetrné a poskytovaly co nejlepší efekt.

Co to vlastně Ombré je?

OMBRÉ ve francouzštině znamená – stínování. Jedná se o speciální způsob barvení, kdy jsou vlasy u kořínků tmavší a postupně přecházejí ve světlejší tón a ještě světlejší konečky. Ombré by měl oživit tmavší tóny vlasů, ale zároveň musí působit nenásilně, jako ze sluníčka. Důležitý je postupný přechod, vždy o tón světlejší v délkách vlasů. Proto náš salon nabízí ZDARMA vstupní konzultace, abychom vyhověli i těm nejnáročnějším požadavkům našich klientů.

Celková procedura trvá cca od 2 – 5 hodin, dle hustoty vlasů a náročnosti Ombré.

Tuto barvicí techniku provádíme s použitím SMARTBOND, neboť vlasy se tolik neničí, a také výsledný vzhled vlasů je nepřekonatelný.
 

*Po konzultaci procedury Vám bude stanovena cena kadeřníkem.

Ceník

Ombré – Bronde (barva, zesvětlení, tónování, střih, foukaná) 2 850 – 4 250 Kč
Smartbond k ochraně vlasů (krátké a polodlouhé vlasy) 400 – 800 Kč
Smartbond k ochraně vlasů (dlouhé vlasy) 800 – 1200 Kč