Pracujeme výhradně s vlasovou kosmetikou společnosti L´Oreal Professionell. L’Oréal – profesionální vlasová kosmetika je originální francouzskou značkou, kterou v roce 1909 založil tehdy 18-ti letý farmaceut a obchodník Eugèn Shueller. Dnes naleznete zastoupení L`Oréal Paris ve více než 120 zemích po celém světě. L´Oréal je jedním z lídrů na světovém trhu s profesionální vlasovou kosmetikou.
Brand L`Oréal Paris razí filozofii KOSMETIKA BEZ KOMPROPISU – Profesionalita je vším ostatním, jen ne rutinou. Ať se již jedná o šampony, kondicionéry, masky a oleje, bezoplachovou péči, barvící systémy, řešení různých problémů vlasů a pokožky hlavy nebo o širokou škálu výrobků pro vlasový styling. Stále intenzivně pracujeme na zdokonalování našich výrobků a na vývoji produktů nových. Cílem je, aby byly vždy produkty snadno použitelné, maximálně šetrné a poskytovaly co nejlepší efekt.

Účesy jsou vytvářeny na základě přání klienta plně vystihující příležitost daného účesů. Jednodušší účesy – večerní, denní, reprezentativní. Složitější – svatební, plesové atd. Proto náš salon poskytuje vstupní konzultaci ZDARMA.

Uvedené ceny jsou orientační, s přesnosti Vám budou stanoveny na základě vstupní konzultace dle náročnosti výčesů.

Ceník

Společenský účes (večerní, denní, reprezentativní) 800 – 2 000 Kč
Svatební/Plesový účes (konzultace + zkouška v ceně) 2 500 – 4 500 Kč