Pracujeme výhradně s vlasovou kosmetikou společnosti L´Oreal Professionell. L’Oréal – profesionální vlasová kosmetika je originální francouzskou značkou, kterou v roce 1909 založil tehdy 18-ti letý farmaceut a obchodník Eugèn Shueller. Dnes naleznete zastoupení L`Oréal Paris ve více než 120 zemích po celém světě. L´Oréal je jedním z lídrů na světovém trhu s profesionální vlasovou kosmetikou.
Brand L`Oréal Paris razí filozofii KOSMETIKA BEZ KOMPROPISU – Profesionalita je vším ostatním, jen ne rutinou. Ať se již jedná o šampony, kondicionéry, masky a oleje, bezoplachovou péči, barvící systémy, řešení různých problémů vlasů a pokožky hlavy nebo o širokou škálu výrobků pro vlasový styling. Stále intenzivně pracujeme na zdokonalování našich výrobků a na vývoji produktů nových. Cílem je, aby byly vždy produkty snadno použitelné, maximálně šetrné a poskytovaly co nejlepší efekt.

Dámský střih, Foukaná

Dámský střih

Základem skvěle padnoucího účesu je perfektní střih, který by měl nejen dobře vypadat i několik týdnů, ale měl by být snadno udržovatelný, a to bez komplikovaného stylingu. Naši kadeřníci Vám poradí, který střih a účes se hodí k Vaší osobnosti. Klademe důraz na osobní a individuální přístup ke každé klientce, klientovi.

Úprava vlasů – styling, vytvoření účesu bez střihu.
Služba zahrnuje: mytí, foukání, foukání do rovna nebo tzv. velká foukaná (vhodná pro polodlouhé až dlouhé vlasy), úpravu vlasů žehličkou či kulmou, různorodou škálu úprav rozpuštěných vlasů a zajisté finální styling.

Ceník

Foukaná (mytí, foukaná) 500 – 800 Kč
Styling/Extra vlny 150 – 350 Kč
Střih + Foukaná (mytí, střih, foukaná) 950 – 1 250 Kč

 
Přesná cena Vám bude vždy stanovená dle náročnosti a skutečné spotřeby materiálu.

Pánský střih

Pánský střih

Pro moderního a úspěšného muže je perfektní vzhled stále důležitější. Dokonalý střih je naším hlavním cílem pro vystižení nejen osobnosti ale i životního stylu. Takový účes z Vás udělá gentlemana nebo třeba elegantního rebela, bude Vás reprezentovat na jednání, při večeři o svíčkách i po sportovním výkonu. Naši kadeřníci Vám poradí, který střih a účes se hodí, co má vyjadřovat, jak Vás má reprezentovat. I těm nejnáročnějším požadavkům s profesionální lehkosti dokážeme vyhovět.

Ceník

Střih (mytí, střih, styling) 500 – 600 Kč
Střih strojkem (mytí, střih) 250 Kč
Úprava vousů 150 – 250 Kč

 

Dětský střih

Ceník

Dítě do 3 let (mytí, střih, styling) 300 Kč
Dítě 3-6 let (mytí, střih, styling) 400 Kč
Dítě 6-12 let (mytí, střih, styling) 450 Kč