Zima 2014/2015

Buďte jedinečná!

Vlasy by měly být chloubou a pýchou každé ženy. Dopřejte si kadeřnické služby na té nejvyšší úrovni a nechte se hýčkat rukou profesionála! Oslňte i Vy nádherným a bohatým účesem! Buďte jedinečná!

Velká foukaná opět přichází do módy a je velmi oblíbená. Dlouhé, polodlouhé i krátké vlasy vydrží až tři dny po umytí stále krásné a upravené.

Jako bonus jsme pro vás připravili akci na každou 5. foukanou zdarma.

           

I letos můžete mít vánoční dárky bez práce!

20 % sleva na vlasové produkty + 20 % sleva na dárkové balíčky vlasové kosmetiky

Mnoho z Vás si možná neví rady, čím letos svoje nejbližší potěšit. Skvělým tipem pro letošní vánoce jsou jedinečné dárkové sady kosmetiky, se kterými jistě nikdy nesáhnete vedle.

Skvělé balíčky vlasové i pleťové kosmetiky, které jsou skvělým dárkem pro Vaše příbuzné (nebo pro Vás samotné). Pro skladbu dárkového balíčku se můžete rozhodnout sami, a to dle naší nabídky.

Hlavní požadavek kůže je hydratace!

Kdyby si naše pleť mohla vybrat, přála by si věčné jaro. V zimních měsících totiž trpí – ve vzduchu je tak málo vlhkosti, že je přesušená, nepříjemně pne, svědí, objevují se na ní vyrážky, praskají žilky… Nejlepší řešení?

Důkladná hydratace.

Ošetření pleti BDR (Beauty Defect Repair), hydratační ošetření XL – 500 Kč sleva.

Beauty-defect-repair (BDR) je přístroj, který znovu vytváří přirozenou rovnováhu pokožky a snaží se o udržení jejího mladistvého vzhledu. Speciální stimulace v horní vrstvě pleti aktivuje přirozený regenerační proces, obnovuje její funkci a vyrovnává pleť. Produkty BDR jsou rychle absorbovány a transportovány do hlubších vrstev pleti, stimuluje se kolagenová syntéza, dochází k vyhlazení a vitalizaci.

Jako u jednoho z mála se přípravky nanáší přímo i na oční víčka a samotné ošetření se provádí v oblasti očního okolí.

BDR stimuluje tvorbu přírodního kolagenu pleti, používá se při ztrátě elasticity pleti a její ochablosti, na vrásky mimické, tmavé kruhy a váčky pod očima, zmírňuje jizvy a vyrovnává barvu obličeje. Používá se na všechny typy pleti: suchá, hrubá, pórovitá i nečistá nebo citlivá i na pleť trpící kuperózou.

Říkáme mu univerzální dárek!

Vánoce se blíží a my budeme jako každý rok řešit, čím potěšíme své blízké.

Salon Papilio Vám nabízí “Dárkové vouchery”, které můžete zakoupit v různé hodnotě, zvolit službu či vybrat text s věnováním (text na fotografii je jen ilustrační).

V případě Vašeho zájmu kontaktujte recepci salonu na tel.: 775 442 452 nebo napište
e-mail: 

Dárkový Voucher

Dárek, který udělá radost dvakrát

Salon Papilio je novým partnerem KORUNKY LUHAČOVICE! Jedná se o jediné místo v Praze, kde si můžete zakoupit panenky KORUNKY, a přispět tak na pomoc nemocným a handicapovaným dětem, o které se KORUNKA LUHAČOVICE stará.

www.korunkaluhacovice.cz/2012/panenky-korunky-miri-do-prahy-prodavat-je-bude-salon-papilio/